Free Shipping.

İade ve Değişim Şartları

Nasıl İade Edebilirim

Ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde, kullanılmamış, yıkanmamış, zarar görmemiş, ürün üzerindeki etiket ve kartlar çıkarılmamış olduğu taktirde, üzerindeki kartı, etiketleri takılı şekilde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Çanta ve aksesuar kategorisindeki ürünlerde hijyenik sebeplerle, değişim ya da iade kabul etmemekteyiz.

Sitemizden “Hesabım” sayfasında ilgili siparişinize ait “İade Et” bağlantısını tıklayıp, iade etmek istediğiniz siparişi ve nedenini seçerek ve varsa açıklamanızı yazarak onaylayınız.

Alışverişinizi üye olmadan tamamladıysanız Sipariş Takip sayfasından gerekli bilgileri doldurarak İade işleminizi başlatabilirsiniz.

Ürünü hangi kargo ile aldıysanız onunla ücretsiz iade edebilirsiniz.

 • UPS ile aldıysanız, iade talebinizi alınca en geç 48 saat içinde adresinize gelecek UPS kargo firmasına, iade etmek istediğiniz ürünü, iade edebilirsiniz.
  UPS, iade talebiniz olması durumunda hafta içi ve resmi çalışma günlerinde sizden alım yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz.
  Eğer UPS ekibi (yoğunluk ve kargo kaynaklı problemlerden dolayı) paketinizi almak için adresinize uğramadıysa en yakın UPS şubesine size verilen kargo kodu ile iadenizi ücretsiz teslim edebilirsiniz.
 •  Kargo ile aldıysanız, herhangi bir  Kargo Şubesinden iade sırasında göreceğiniz müşteri numaramız   ve Operasyon Merkez Adresimiz olan  Osman seden sokak No :5 Gök apartmanı D:2 Teşvikiye mahallesi Şişli  ile iade edebilirsiniz.
  – İade sonrası kargo şubesinden “Kargo Kodunu” almayı unutmayınız.
  – Aldığınız kargo kodunu daha sonra sipariş detayında yer alan “İade Kargo Kodu” alanına girmeniz gerekmektedir.
  – Sipariş detayından “İade Kargo Kodu” girilmemiş iadelerin maalesef bizim tarafımızdan takibi mümkün değildir.
  – İade edilen ürün bize ulaşana kadar sorumluluk müşteriye aittir.

  Kargo’ya iadeleri şubeden hafta içi ve Cumartesi 17.00’ye kadar yapabilirsiniz. Resmi tatillerde çalışma durumu değişkenlik gösterebilir.  Kargo, resmi tatil günleri yaklaşınca kendi sitesinde çalıştığı ve çalışmadığı resmi tatilleri ilan eder.

İade Kargo Masrafı Hakkında

Ürünü hangi kargo ile aldıysanız onunla iade ederseniz ücret ödemezsiniz.

İade Ücretinin Ödenmesi

İade edilen ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra inceleme sırasına alınır. İadesi kabul edilen ürünlerin ücreti en geç 10 gün içinde ödeme yaptığınız yöntemle, bankanıza iade edilir. Ücret iadeniz tarafımızdan yapıldığında mail adresinize bilgilendirme maili iletilir. İadenizin hesabınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterir, bankanızdan takip etmeniz gerekmektedir.  

Ürünü bir kampanya ile aldıysanız, iade nedeniyle kampanya limitinin altına düşülmesi durumunda kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı düşülerek ücret iadesi yapılır.

İade nedeniyle kargo ücretsiz limitinin altına düşülmesi durumunda, kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılır. 

Siparişimin Teslimat Adresini Değiştirebilir Miyim?

Siparişiniz için teslimat adresi değiştirmek isterseniz, siparişiniz eğer kargoya verilmedi ise 05373228288  numaralı  GSM veya  info@happyroseberry.com  adresimizden tarafımıza bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim Yapabilir Miyim?

Sitemizde değişim işlemi talebi oluşturabilir, ancak ürün iade işlemi özel sipariş tasarım uygulamalarından dolayı yapılmamaktadır.

Shopping Cart (0)

Sepet